Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Menu yukleniyor...
PALANDÖKEN: “İSTESOB, hizmette sınır tanımıyor”
Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken,  İstanbul Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği’nin (İSTESOB) İstanbul esnafına önemli bir hizmeti olan “ALO ESNAF HATTI”nın açılışını gerçekleştirdi.  İSTESOB’un merkez binasında yapılan açılış töreninde, İSTESOB Başkanı Faik Yılmaz, Başkan vekilleri Mustafa Nuhoğlu, Mustafa Keskin, İsmail Taşkın ve yönetim kurulu üyeleri esnafa böyle bir hizmet vermenin haklı gururunu yaşadı.
TESK Genel Başkanı Bendevi Palandöken gerçekleştirdiği açılış konuşmasında İSTESOB’un hizmette sınır tanımadığını vurguladı. Bendevi Palandöken açıklamasını şu şekilde sürdürdü:“Esnafın Alo Esnaf Hattı vasıtasıyla sorularına anında cevap alabilmesi çok önemli bir hizmettir. Mobilyacısından şoförüne, bakkalından kasabına, çiçekçisinden pazarcısına kadar yüz binlerce İstanbul esnafı sorunlarına yerinde anında çözüm buluyor. Bu hizmet anlayışı Türkiye’nin diğer Birliklerine de örnek olacak niteliktedir. Bu hizmeti hayata geçirerek esnafımızı ayrıcalıklı kılan başta Başkan Faik Yılmaz olmak üzere tüm İSTESOB teşkilatını tebrik ediyorum.” Palandöken, Alo Esnaf Hattı numarasının “34” ile bitmesinin herkesin hafızasında kalacağına dikkat çekerek diğer illerde de böyle bir çalışma yapılmasının kaçılmaz olduğunu söyledi.
İSTESOB Başkanı Faik Yılmaz ise konuşmasında “AL O ESNAF” ile İstanbul esnafına bir telefon kadar yakın olduklarını söyledi. Başkan Yılmaz, “Amacımız esnafımızın yaşadığı her sorunda o an yanında olabilmek. Projemiz kısa bir süre önce hayata geçmesine rağmen telefonlarımız kilitlendi. Bağkur’dan girişimciliğe, basit usulden kredilere, sicil kaydından ajanlığa kadar çok geniş yelpazede soruların yöneltildiği yüzlerce telefon geldi.  Bu da bize yaptığımız bu hizmetin ne kadar önem teşkil ettiğini gösteriyor”  dedi. ALO ESNAF’ın açılış kutlaması başkanların pasta kesmesiyle son buldu.

ALO ESNAFIN AÇILIŞI BAŞKANLARCA KUTLANDI

 
 
 
 
Copyright©2010 İstanbul Esnaf Ve Sanatkar Odaları Birliği